Skänk nyrenässans

324324

SKÄNK, 1800-talets slut, nyrenässans, betsad, skuren dekor, höjd ca 110, 128x41 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador och sprickor

Rum 16

Skänk nyrenässans

Budhistorik (1 bud)

1985417
2015-08-26 18:36:09

2015-08-27 kl 13:16
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.