Soffa nyrenässans

324321

SOFFA, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, skulpterad dekor, hjultrissor, stoppad, djuphäftad rygg, röd klädsel, längd ca 132 cm

Smärre skador o slitage

Rum 9

Soffa nyrenässans

Budhistorik (11 bud)
1986537
1 300
1985923
1985922
1980378
1979611
600

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.