Tazzor 1800-tal

324303

TAZZOR, 1800-talets slut, 1 par, på socklar av sten, ornament i brons, förgylld dekor av drakar, höjd ca 27 cm

Skador, bortfall

Diverse

Monter 24

Tazzor 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
1987739
1982371
1983815
1982371
950
1983809
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.