Gösta Hallencreutz oljemålning

324296

GÖSTA HALLENCREUTZ (1881-1952): Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad G. Hallencreutz, 56x41,5 cm

Fack 33

Budhistorik (15 bud)
1987198
1986539
1985944
1986536
1985944
950

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.