Ulrica Hydman Vallien

324276

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), "Min turturduva", signerad Ulrica HV, olja på duk, 70x90 cm

Rum 22

Ulrica Hydman Vallien

Budhistorik (8 bud)
1987232
8 400
1987500
8 200
1987232
8 000
1986854
7 200
1982595
7 000

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
11 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.