Les Must de Cartier kulspetspenna

324275

LES MUST DE CARTIER, kulspetspenna, förgylld, stämplat serienummer 984389, i originalförpackning med certifikat, vikt ca 32,4 g

Diverse

Budhistorik (10 bud)
1986924
1 600
1986520
1985806
1985731
1985711

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.