Takarmatur Nuevo Living

324274

NUEVO LIVING, "Titan", takarmatur, Canada, kromad stomme, ledade ljusarmar, höjd ca 90-120, diameter 95 cm, medföljande skärmar

Brukslitage, skärmarna med skador

Belysning, Taklampor

Rum 12

Takarmatur Nuevo Living

Budhistorik (10 bud)
1986956
1 600
1986937
1986935
1 400
1986934
1 300
1985685

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.