Anna Rosenbäck akryl

324272

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Factory", signerad och daterad A Rosenbäck -15, akryl, , ca 50 x70 cm

Oramad

Fack 19

Anna Rosenbäck akryl

Budhistorik (10 bud)
1986702
1986600
1986600
750
1985895
700
1985726
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.