Anna Rosenbäck blandteknik/akryl/bladaluminium

324271

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "You and Me", signerad och daterad A Rosenbäck -14, blandteknik/akryl/bladaluminium, ca 80 x 60 cm

Oramad

Fack 27

Budhistorik (7 bud)
1987472
600
1987423
550
1986774
500
1984777
450
1984531

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.