Anna Rosenbäck

324268

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Gold City Red 24", signerad och daterad A Rosenbäck -15, blandteknik/akryl/imitationsguld, ca 80 x 80 cm

Oramad

Rum 15

Anna Rosenbäck

Budhistorik (23 bud)
1987491
5 200
1987487
5 000
1987490
4 800
1987487
4 200
1987480

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.