Olle Baertling färglitografi

324256

OLLE BAERTLING (1911-1981): "Album open form", signerad och numrerade Baertling, 172/300, 1965-68, färglitografi, ca 33x17 cm

Fack 50

Olle Baertling färglitografi
Budhistorik (34 bud)
1987688
8 000
1987724
8 000
1987688
7 800
1987720
7 800
1987688
7 600

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.