Pierre Olofsson färglitografi

324254

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, färglitografi, 17/100, ca 29x21 cm

Fack 23

Pierre Olofsson färglitografi
Budhistorik (15 bud)
1987732
1987729
1 400
1987731
1 300
1987729
1987475

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.