Pierre Olofsson färglitografi

324253

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, färglitografi, 17/100, ca 29x21 cm

Fack 23

Pierre Olofsson färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1986169
600
1977839
550
1983365
500
1977839
450
1981923

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.