Pierre Olofsson färglitografi

324252

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, färglitografi, 17/100, ca 29x21 cm

Fack 23

Pierre Olofsson färglitografi
Budhistorik (24 bud)
1987878
1987888
1 900
1987878
1 800
1987886
1 700
1987878
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.