Emma

324250

EMMAFÅTÖLJ, med broderad klädsel, hjultrissor, sitthöjd 42 cm

skador lagningar fläckar

Rum 5

Emma

Budhistorik (5 bud)
1987657
450
1982063
1976024
1982062
1976024

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.