Stolar

324244

STOLAR, 3 st, Louis XVI-stil, omkring 1900, valnöt, sitthöjd 42 cm

skador och lagningar

Möbler, Stolar

Rum 5

Stolar

Budhistorik (5 bud)
1985082
550
1986583
500
1985082
1980379
1976555

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.