Skåp jugend

324216

SKÅP, 1900-talets första kvartal, jugend, dörrlucka med spegelglas, inredning med hyllplan, lådor, ca 197, 103x49 cm, nyckel medföljer

Renoverat, kompletterat, senare bemålning, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 19

Skåp jugend

Budhistorik (18 bud)
1986888
4 800
1986486
4 600
1985195
4 400
1980216
4 200
1978418

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.