Skänk 1800-tal

324213

SKÄNK, 1800-tal, dörrluckor med räfflad dekor, 2-lådor, inredning med hyllplan, höjd ca 116, 124x47 cm, nyckel medföljer

Renoverad, kompletterad, senare bemålad, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 4

Skänk 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
1987034
5 200
1987028
5 000
1987031
4 800
1987028
4 600
1987012
4 400

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.