Orientmatta

324212

ORIENTMATTA, semiantik, Veramin, signerad, ca 326x200 cm

Jämnt slitage, reducerade kortsidor

Mattor/Textilier

Rum 10

Orientmatta

Budhistorik (12 bud)
1992137
2 400
1992064
1992027
1991993
1 900
1991991

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.