Oidentifierad konstnär olja på duk daterad 1916

324201

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR; Bylandskap med hamn och segelbåtar, bär otydlig signatur och daterad 1916, olja på duk, 67x56,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 11

Budhistorik (49 bud)
1986847
15 500
1986836
15 000
1986836
13 000
1986843
12 500
1986836
12 000

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.