Nadezda Streltzova oljemålning

324200

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 70 x 80 cm

Rum 2

Budhistorik (20 bud)
1987425
8 200
1975478
8 000
1976444
8 000
1975478
7 800
1976443
7 600

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.