Brosch kravattnål

324167

SMYCKEN, mm, 18/1900-tal, delvis silver, bl a brosch i silver med dekor i niello i form av dolk, ryska stämplar, armbandsur, bl a Tissot samt talande klocka

Ej genomgånget, skador, slitage kan förekomma

Guld/Smycken, Övriga smycken

Brosch kravattnål

Budhistorik (8 bud)
1985661
650
1984451
600
1984805
600
1984451
550
1975326
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.