Byråer England

324162

BYRÅER, 1 par, 1900-talets andra hälft, England, mahogny, läderklädda skivor, beslag i mässing, höjd ca 50, 46x40 cm

Ytskador, en läderklädd skiva med mindre reva

Rum 16

Byråer England

Budhistorik (21 bud)
1987858
1987866
1 400
1987858
1 300
1987849
1975791

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.