.Johan Pettersson färglitografier

324161

JOHAN PETTERSSON (född 1957): (2) Komposition med häst, signerad och daterad Johan Pettersson -98, 658/800 resp 723/800, färglitografier, ca 15 x 22 cm

Fack 50

Budhistorik (1 bud)

1984731
2015-08-26 07:58:16

2015-08-26 kl 18:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.