Anders Wallin akvarell

324159

ANDERS WALLIN (född 1953): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Nybroviken A Wallin -84, akvarell, ca 16 x 31 cm

Fack 20

Anders Wallin akvarell

Budhistorik (16 bud)
1984782
1984341
950
1984781
950
1984341
900
1984780
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.