Lars Rylander färgetsningar

324155

LARS RYLANDER (född 1945): (2) Kompositioner, signerade Lars Rylander, färgetsningar, vardera ca 24 x 21 cm

Fack 35

Lars Rylander färgetsningar

Budhistorik (3 bud)

1984954
1978171
1974242

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.