Lars Rylander färgetsningar

324154

LARS RYLANDER (född 1945): (2) Kompositioner, signerade Lars Rylander, färgetsningar, vardera ca 24 x 21 cm

Fack 44

Lars Rylander färgetsningar
Budhistorik (4 bud)

1985137
450
1985128
1978170
1974241

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.