LARS TÄRNING oljemålning Fruktstilleben

324151

LARS TÄRNING (född 1945): stileben med citron, äpple och apelsin, signerad och daterad Lars Tärning -00, skiktmåleri på pannå, ca 29,5x21 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (12 bud)
1990468
850
1990465
1990436
750
1990464
700
1990436
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.