Antoni Tàpies färglitografi

324130

ANTONI TAPIES (1923-2012): Deux pieds sur ocre, signerad och numrerad Tapies, färglitografi, 1972, 34/75, 39x56 cm, bladstorlek 54x68 cm, publicerad av Maeght, Paris.
LITTERATUR: Galfetti 317
PROVENIENS: Galerie Östermalm, Stockholm

Rum 14

Antoni Tàpies färglitografi
Budhistorik (5 bud)
1985342
3 200
1985144
1983545
2 800
1974223
2 400
1974187

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.