Spegel sengustaviansk

324126

SPEGEL, omkring 1800, sengustaviansk, förgylld, träskuren dekor och pastellage, infällt fält med litografi, ca 175x78 cm

Enstaka förgyllningsbortfall, foliering med smärre skador

Diverse, Speglar

Spegel sengustaviansk

Budhistorik (23 bud)
1985505
11 500
1985491
11 000
1985381
10 500
1985425
10 500
1985381
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.