Bord

324105

BORD, 1800-tal, furu, med 2 lådor i sargen, lös skiva, svarvade ben, höjd 79, 203x79 cm

skador och lagningar

Rum 20

Bord

Budhistorik (4 bud)

1976796
550
1985999
550
1976796
1975574

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.