Vägglampetter

324076

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, fasettslipat glas, ljusarmar i mässing, höjd ca 57 cm

Skador, lagningar

Belysning, Vägglampor

Rum 1

Vägglampetter
Budhistorik (11 bud)
1985669
1983317
750
1983246
700
1979865
650
1980495
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.