Bengt O Abrahamsson oljemålning

324075

BENGT O. ABRAHAMSSON (1924-1989): Kiosken, signerad Bengt O Abrahamson, olja på duk, 46x38 cm

Enstaka fläckar av ytsmuts

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (16 bud)
1983510
1985044
1983510
950
1985035
900
1983510

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.