Snedklaffsbyrå 1700-tal

324074

SNEDKLAFFSBYRÅ, 1700-tal, rokoko, ek, mässingsbeslag i form av rocailler, höjd 90, 107 x 55 cm, nycklar finns

Renoverad och kompleterad, ytskador

Rum 7

Snedklaffsbyrå 1700-tal

Budhistorik (10 bud)
1986289
1 700
1986405
1 600
1986289
1985838
1 400
1985673
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.