Åke Wickström oljemålning

324073

ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): Interiör, signerad Å. Wickström, olja på duk, 34x 42 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Åke Wickström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1981687
450
1985017
1981687
1976432

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.