Natan Gutmann målning

324071

NATAN GUTMANN (1914-1990): Spelemän, signerad N. Gutman, blandteknik på pannå, 47x45 cm

Smärre slitage

Nybrogatan 32, Stockholm

Natan Gutmann målning

Budhistorik (11 bud)
1985359
1985601
750
1985359
700
1985599
650
1985359
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.