Eva Bagge oljemålning

324066

EVA BAGGE (1871-1964): Stilleben med tennfat, signerad, olja på duk, 42x38 cm

Rum 1

Eva Bagge oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1985754
4 600
1983551
4 400
1985752
4 200
1983551
1982003
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.