Väggur

324065

VÄGGUR, 1800-tal, nyrenässans, höjd 120 cm

Skador, lösa delar

Klockor/Ur

Rum 4

Väggur

Budhistorik (14 bud)
1978687
1982989
1978687
1982985
750
1978687
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.