Asger Jorn färgträsnitt

324061

ASGER JORN (1914-1973): "Études et surprises 5-strabisme pastoral", signerad och daterad Jorn -72, 60/75, färgträsnitt, ca 32x25 cm

Rum 4

Asger Jorn färgträsnitt
Budhistorik (13 bud)
1977551
8 600
1977540
8 400
1977343
8 200
1977539
8 000
1977343
7 800

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.