Reinhold Ljunggren färglitografi

324058

REINHOLD LJUNGGREN (född 1920): Segelbåt vid Julaftons fyr, signerad R Ljunggren, 179/360, färglitografi, ca 38x28 cm

Fack 4

Budhistorik (18 bud)
1985723
1985230
1985590
1985230
1985586
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.