Anders Zorn etsning

324037

ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt, 1911,
signerad Zorn, etsning, 1911, 15,8 x 11,9 cm.
LITTERATUR: Asplund 241, Hjert & Hjert 150, ZG 241, sällsynt

Gulnad

Monter 25

Anders Zorn etsning
Budhistorik (14 bud)
1985878
5 600
1985871
5 400
1985856
5 200
1985863
5 000
1985856
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.