Ernst Neizvestny etsningar

324035

ERNST NEIZVESTNY (Ryssland född 1925): (2) figurompostioner, varav 1 signerad, etsningar, 17x12,5 resp 16x13 cm

Fack 25

Ernst Neizvestny etsningar

Budhistorik (21 bud)
1985787
1 400
1984697
1 300
1985784
1 300
1984697
1982787

Slutpris SEK:
1 400
147 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.