Peder Duke färgserigrafier

324033

PEDER DUKE (1938-2003): (2) Geometriska kompositioner, signerade Peder Duke, numrerade, färgserigrafier, varierande mått; oramade

Rum 4

Peder Duke färgserigrafier

Budhistorik (5 bud)
1985152
650
1979309
600
1985150
550
1979309
1975009

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.