Stol i rokoko

324030

STOL, 1700-tal, rokoko, bemålad och träskuren

maskskador, kompletteringar, senare fotavslutningar

Rum 8

Stol i rokoko

Budhistorik (20 bud)
1985336
1985053
1985053
1 900
1984210
1 800
1983247
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.