Spelbord

324029

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, björk, låda i sargen, höjd 76, 86x41 cm, nyckel finns

Skador, fläckar, kärvande lås

Rum 4

Spelbord

Budhistorik (11 bud)
1981569
1 300
1983366
1981569
1981428
1981428

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.