Ljuskrona

324014

LJUSKRONA, med prismor, 1900-tal, höjd ca 70 cm

skador

Belysning, Ljuskronor

Rum 12

Ljuskrona
Budhistorik (19 bud)
1984982
1 300
1984730
1984981
1984730
1981855

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.