Reinhold Ljunggren blandteknik

324013

REINHOLD LJUNGGREN (född 1920-2006): "Bokö", Julaftons fyr, Trosa skärgård, signerad och daterad R. Ljunggren 47, akvarell blyerts och täckvitt, 16 x 21 cm

Monter 20

Budhistorik (8 bud)
1985545
5 600
1985540
5 000
1983792
3 200
1983791
1983790
2 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.