Ram

324012

RAM, omkring 1900, bronserad, delvis pastellage, yttermått ca 122x104, innermått 104x86 cm

Slitage, smärre skador, färgbortfall

Diverse

Rum 17

Ram

Budhistorik (10 bud)
1984749
750
1984858
700
1984749
650
1984743
600
1984373
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.