Ingegerd Silow rölakan

323998

INGEGERD SILOW, matta, 1900-tal, rölakan, monogramsignerad IS, ca 202x139 cm

Slitage

Mattor/Textilier

Rum 10

Ingegerd Silow rölakan

Budhistorik (10 bud)
1985807
750
1985826
700
1985807
650
1985824
600
1985807
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.