Brosch 18 k vitguld rosenstenar och pärlor

323996

BROSCH, 18 k vitguld, diamanter med rosenslipning samt 19 småpärlor, millegriffedekor, 1920/30-tal, längd 7,5 cm, vikt ca 6,5 g

Broschens sidor något skeva/ojämna samt med 2 lagningar

Guld/Smycken

Budhistorik (7 bud)
1984551
1984550
850
1983503
600
1983502
550
1983501

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.